mię2

MIĘSO- WĘDLINY


Nasza lada mięso- wędliniarska to aż 19m metrów długości, dzięki temu głównym atutem stoiska jest szeroki wybór wędlin i kiełbas. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi producentami wędlin między innymi Chrom-Bor, Kapecki, Merka, ZM Ligota, Wolas-Jeleśnia czy wędliny z Bierunia. W naszej ofercie mamy również mnóstwo wędlin z całej Polski: Sokołów, Tarczyński, JBB, Wolarek, Morliny. Priorytetem naszej pracy na stoisku mięsnym jest dbanie o to, aby nasz klient mógł codziennie wracać do naszego sklepu po świeże mięso i wędliny. Dla bardziej wymagających klientów mamy możliwość przygotowania gotowej patery z wędlinami.

Patery:
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i składania zamówień na patery wybierając odpowiednie wędliny, a to my ułożymy je na paterze- obrotowej desce oraz odpowiednio zapakujemy. Tak przygotowaną paterę wystarczy rozpakować i położyć na stół. Koszt usługi wynosi 10zł. Pobierana jest również zaliczka w wysokości 20zł. Termin realizacji uzgadniany jest indywidualnie.
 
warz.5

WARZYWA-OWOCE


Stoisko warzywno-owocowe odgrywa w naszym sklepie bardzo ważną rolę, to tutaj każdy z nas chce kupić świeżo, zdrowo i smacznie. Dlatego każdego dnia dostarczane do naszego sklepu owoce i warzywa są dokładnie segregowane i sprawdzane pod względem jakości. Atutem stoiska jest współpraca z lokalnymi rolnikami, to oni gwarantują najwyższą jakość produktów takich jak pieczarki, ekologiczne ziemniaki, jabłka, sezonowo pomidory oraz z własnej uprawy natki pietruszki, szczypiorku czy koperku.
 
20210310_080323

STOISKO PIEKARNICZE


Codziennie do naszego sklepu dostarczane jest świeże pieczywo oraz ciasta. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej rozpoznawalnymi piekarniami oraz cukierniami z Czechowic- Dziedzic i regionu. Szczególnie polecamy cukiernie Bakus, Wiślanka, Wadowice. Piekarnie Gryga, Roll, Biela, Pyka, Prodet czy Tyran. Szeroki wybór różnego rodzaju chlebów oraz bułek zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.
 
sklep.

POZOSTAŁE STOISKA


Znajdziecie u nas pastwo bogato zaopatrzone stoiska z nabiałem, mrożonkami, słodyczami , artykułami przemysłowymi czy szkolnymi.